Henkilöstö

Henri Hakala, professori, KTT
Henri toimii osuustoimintayrittäjyyden professorina.
Puh. +358 440 244 387
henri.hakala@lut.fi

Mikko Pynnönen, professori, KTT
Mikko toimii pk-yritysten kasvun ja kansainvälistymisen professorina.
Puh. +358 50 5487026
mikko.pynnonen@lut.fi

Kirsi Snellman, tutkija, KTT
Kirsi toimii tutkijana Reasons & Emotions projektissa.
Puh. +358 50 351 4042
kirsi.snellman@lut.fi

Laura Jouhkimo, tutkimuskoordinaattori, FM
Laura toimii tutkimuskoordinaattorina.
Puh. +358 50 307 5942
laura.jouhkimo@lut.fi

Luke Treves, projektitutkija, KTM
Luke toimii tutkijana Q-Health -projektissa.
Puh. +358 29 446 4133
luke.treves@lut.fi

Sanne Bor, tutkija, FT
Sanne toimii tutkijana Package-Heroes -projektissa.
Puh. +358 50 439 2393
sanne.bor@lut.fi

Gregory O'Shea, tutkija, KTT
Gregory toimii projektipäällikkönä Package-Heroes -projektissa.
Puh. +358 50 475 6090
gregory.oshea@lut.fi

Carita Liikanen, projektitutkija, KTM
Carita toimii projektipäällikkönä OsaavaPK – Tuottavuutta pk-yritysten rekrytointia, osaamista ja uudistumiskyvykkyyttä kehittämällä -projektissa.
Puh. +358 50 512 7100
carita.liikanen@lut.fi