Henkilöstö

Henri Hakala, professori, KTT
Henri toimii osuustoimintayrittäjyyden professorina.
Puh. +358 440 244 387
henri.hakala@lut.fi

Mikko Pynnönen, professori, KTT
Mikko toimii pk-yritysten kasvun ja kansainvälistymisen professorina.
Puh. +358 50 5487026
mikko.pynnonen@lut.fi

Kirsi Snellman, tutkija, KTT
Kirsi toimii projektipäällikkönä Reasons & Emotions projektissa.
Puh. +358 50 351 4042
kirsi.snellman@lut.fi

Laura Jouhkimo, tutkimuskoordinaattori, FM
Laura toimii tutkimuskoordinaattorina.
Puh. +358 50 307 5942
laura.jouhkimo@lut.fi

Luke Treves, nuorempi tutkija, KTM
Luke toimii tutkijana Kansainvälisyyttä ja kasvua pk-yrityksiin -hankkeessa.
Puh. +358 29 446 4133
luke.treves@lut.fi

Sanne Bor, tutkija, FT
Sanne toimii tutkijana Package-Heroes -projektissa.
Puh. +358 50 439 2393
sanne.bor@lut.fi

Gregory O'Shea, tutkija, KTT
Gregory toimii projektipäällikkönä Package-Heroes -projektissa.
Puh. +358 50 475 6090
gregory.oshea@lut.fi

Malahat Ghoreishi, nuorempi tutkija, M.Sc (Tech.)
Malahat toimii tutkijana HUGE-projektissa.
Puh. +358 50 442 2412
malahat.ghoreishi@lut.fi

Iben Nielsen, nuorempi tutkija, M.Sc (Global Studies), M.B.A. (International Business and Project Management)
Iben toimii tutkijana Package-Heroes -hankkeessa.
Puh. +358 50 320 5095
iben.nielsen@lut.fi